שתפו את 38WP85CP-W בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 38WP85CP-W
230290=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 38WP85CP-W באתר LG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: not available Screen-to-Body-Ratio
: 2 USB-A 3.0
: non-glare (matte), Temper 3H coating
: 160W (maximum), 0.3W (standby) Power-consumption
: 99% sRGB
: 1 DisplayPort 1.4
: external Power-supply
: SKU
: 1 3.5mm jack
: 300cd/m (typical) Brightness
: with pedestal, height-adjustable (100mm), Pivot not available, rotatable not available, tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: 95% DCI-P3
: bent (curved), 2300R/2.30m shape
: 47kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: 8.30kg (with pedestal), 6.40kg (without pedestal) Weight
: 1 5Gb/s
: Series
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / silver (pedestal) / white (back side) Colour
: 1 5Gb/s)
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 1 DC In hollow socket
: monitor (stationary) function
: true rgb
: 1.000:1 (static) Contrast
: D-pad, compatible with LG Dual controller Software Operation
: factory calibration LUT-(Lookup-table)
: 178/178 viewing-angle
: 100x100 (occupied) VESA
: LG UltraWide 38WP85CP-W, 38" NAME
: 36kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
: 2 HDMI 2.0
: 1 PD 96W)
: 895.4x487.4x260mm (WxHxD) with pedestal compressed, 895.4x587.4x260mm (WxHxD) with pedestal extracted, 895.4x393.4x97.4mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 1 USB-C 3.0 with DisplayPort 1.4
: yes (8bit 2bit) FRC
: 5ms (GtG) Response-time
: HDR10 HDR
: loudspeaker (2x 10W) Speakers
גודל מסך: 38" (96.5cm) Screen-size
קצב ריענון: 60Hz (3840x1600) Refresh-installment