שתפו את HPT2-1000M בין חבריכם:
מפרט
FSP
יצרן: FSP
מספר קטלוגי: HPT2-1000M
1000W Hydro PTM PRO - 80 Plus Platinum - Modular
שבע שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
616
± 0.00260334
236619=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר HPT2-1000M באתר FSP
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 3A 5Vsb
: ATX 2.52 Specification
: 1 Floppy
: 83.3A 12V
: Series
: 14 SATA
: active PFC
: FSP Hydro PTM Pro 1000W ATX 2.52 NAME
: >92% (Manufacturer), 91.05% (80 PLUS, 115V) average-efficiency
: 1 20/24-Pin
: 20A 5V
: 150x86x190mm Dimensions-(WxHxD)
: 8 6/8-Pin PCIe
: 0.3A -12V
: <30dB(A) (Manufacturer) Volume
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 5 IDE
: ATX PS/2 shape-factor
: HPT2-1000M / PPA10A2801 SKU
: ErP Lot 6, semi-passive mode switchable Special-features
: 135mm, semi-passive Fan(s)
: 3 4/8-Pin ATX12V
: 20A 33V
: 1000 WATT
: fully modular cable-management
: 80 PLUS Platinum (Manufacturer, voltage unknown), 80 PLUS Platinum (115V) Certificates
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 1000W קונים בפלונטר