שתפו את S49C950UAM בין חבריכם:
מפרט
Samsung
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: S49C950UAM
49 Inch ViewFinity S95UA (2024) Dual QHD (5120x1440) Curved Monitor - LED - VA - 1800R - S49C950UAM
משלוח חינם - שלוש שנות אחריות במעבדות היבואן
231547=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר S49C950UAM באתר Samsung
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 44kWh/1000h (G) energy-efficiency SDR (A to G)
: Series
: 1 PD 90W
: D-pad Operation
: 3 USB-A 3.0
: 2 HDMI 2.0
: 1147.6x448.4x420.5mm (WxHxD) with pedestal compressed, 1147.6x568.4x420.5mm (WxHxD) with pedestal extracted, 1147.6x363.5x293.8mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: non-glare (matte) coating
: 1 USB-B 3.0
: 350cd/m (typical), 280cd/m (minimum) Brightness
: 92% DCI-P3
: 1 RJ-45 1Gb LAN
: bent (curved), 1000R/1.00m shape
: 100x100 (via adapter - included) VESA
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: 1 USB-C 3.0 with DisplayPort 1.4
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / black (pedestal) / black (back side) Colour
: 1 5Gb/s
: 1 120Hz@5120x1440)
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 1 5Gb/s)
: monitor (stationary) function
: 1 3.5mm jack
: 3.000:1 (static) Contrast
: true rgb
: 1 AC-In C13
: 178/178 viewing-angle
: loudspeaker (2x 5W) Speakers
: Samsung S95UC (2024), 49" NAME
: with pedestal, height-adjustable (120mm), Pivot not available, rotatable (15), tiltable ( 13/-2) Ergonomics
: 30-184kHz (H) / 30-120Hz (V) signal-frequency
: 210W (maximum), 44W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
: LS49C950UAUXEN SKU
: 74kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: 1 DisplayPort 1.4
: not available Screen-to-Body-Ratio
: unknown FRC
: 15.60kg (with pedestal), 10.60kg (without pedestal) Weight
: internal Power-supply
: 5ms (GtG) Response-time
: DisplayHDR 400 HDR
: 115% sRGB
גודל מסך: 49" (124.5cm) Screen-size
קצב ריענון: 120Hz (5120x1440) Refresh-installment