שתפו את MAG-CORELIQUID-E360 בין חבריכם:
יצרן: MSI
360mm Liquid ARGB CPU Cooler
מחיר / כולל מעמ:
413
± 0.00179336
230293=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MAG-CORELIQUID-E360 באתר MSI
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: aluminium radiator-material
: 12V Pump
: copper heatsink-material
: 27mm radiator-thickness
: LED (RGB), LED control Special-features
: CPU Cooling-Blocks
: 3x 120mm, 43.3-127.5m/h Fan(s)
: MSI MAG Coreliquid E360, 360mm NAME
: 1 G1/4"
: CPU 1150/1151/1155/1156/1200, 1700, AM4, AM5, TR4/sTRX4/sWRX8/SP3 Compatibility
: 306-7ZW6E11-C24 SKU
: true rgb
: internal (closed System) Type
: 360mm radiator-size
: Series
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 360mm קונים בפלונטר