LG - 27U631A-B - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את 27U631A-B בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 27U631A-B
27 inch - IPS pannel - QHD 2560X1440 - 5ms - 100HZ - Speakers 5W x HDMI, USB-C (PD 15W) - HDR10 - VESA
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
881
± 0.00372577
236461=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: