Gamdias - AEOLUS-M2-1204R-WH - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את AEOLUS-M2-1204R-WH בין חבריכם:
מפרט
Gamdias
יצרן: Gamdias
4x 120mm 120mm Trio-Ring ARGB fans with Controller and Remote - White
שנתיים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
214
± 0.00091983
232650=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AEOLUS-M2-1204R-WH באתר Gamdias
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: hydrodynamic Slide bearing Fan-bearing
: RGB (22 LEDs) Lighting
: 120x120x25mm (WxHxD) Dimensions
: 1.69mmHO air-pressure
: synchronization-Connection via 3-Pin ARGB ( 5V/DATA/GND), external Control: remote control, Model: AEOLUS Box LED-controller/adapter
: true rgb
: 12V Voltage-Range
: Gamdias M2-1204R WH, LED, 120mm, 4 Pack-Pack NAME
: white (frame), white (Rotor) Colour
: 700-1500rpm revolutions
: SKU
: vibration damper, white Build compatible, Power supply: 15-Pin SATA Special-features
: 3-Pin ARGB ( 5V/DATA/GND) fan-connector