שתפו את 32G810SA-W בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 32G810SA-W
32 inch IPS Gaming Monitor - Ultragear , 4K UHD, 144Hz, 1ms, HDMI, DisplayPort, USB Type-C, NVIDIA G-Sync Compatible, AMD FreeSync Premium - VESA - DisplayHDR 400 - White
236345=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 32G810SA-W באתר LG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: KVM switch, slim bezel, Smart-Monitor Special-features
: Series
: 1 USB-C 2.0
: 100x100 (occupied) VESA
: 1 1000Base-T)
: 1 HDMI 2.1
: white (back side) / white (pedestal) / white (lower bezel) Colour
: LED Backlight
: 2 USB-A 2.0
: 1.000:1 (static) Contrast
: D-pad, remote control included Operation
: 31.50-333kHz (H) / 30-144Hz (V) signal-frequency
: 33kWh/1000h (G) energy-efficiency SDR (A to G)
: 10bit (1.07 billion colours, 8bit 2bit FRC) Colour-depth
: 714.6x514.1x249.1mm (WxHxD) with pedestal compressed, 714.6x624.1x249.1mm (WxHxD) with pedestal extracted, 714.6x428.5x67.7mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 1 480Mb/s
: webOS24, app control, integrated Mediaplayer Computing
רזולוציה: 3840x2160 (4K UHD), 16:9, 140ppi resolution
: 1 480Mb/s)
: 400cd/m (typical) Brightness
: 1 RJ-45
קצב ריענון: 144Hz (3840x2160) Refresh-installment
: 1 DC In hollow socket
: VESA DisplayHDR 400, HDR10 HDR
: 2x 5W Speakers
: straight (flat) shape
: with pedestal, height-adjustable (110mm), Pivot ( 90), tiltable ( 15/-5) Ergonomics
סוג פאנל: IPS panel
: 0.5W (standby) Power-consumption
: 1 DisplayPort 1.4
: 51kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
גודל מסך: 31.5" (80.0cm), Class: 32" Screen-size
: 89.33% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 1 USB-C 2.0 with DisplayPort 1.4
: 10.50kg (with pedestal), 6.50kg (without pedestal) Weight
: matte (non-glare) coating
: external Power-supply
: 1 PD-Out 65W)
: LG UltraGear 32G810SA-W, 31.5" NAME
: SKU
: monitor (stationary) function
: 1ms (GtG) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: 95% DCI-P3