Intel - CM8071504820817 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CM8071504820817 בין חבריכם:
מפרט
Intel
יצרן: Intel
מספר קטלוגי: CM8071504820817
Intel Core i7 14700 14th Gen Raptor Lake (33M Cache, up to 5.40 GHz) FC-LGA16A, Tray
שלוש שנים אחריות
237451=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CM8071504820817 באתר Intel
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
ניהול מרחוק: no Remote-management
נתיבי תקשורת PCIe: 16x PCIe 5.0, 4x PCIe 4.0 PCIe-Lanes
מהירות שעון טורבו: 5.40GHz (Turbo Boost Max 3.0), 5.30GHz (P-Core), 4.20GHz (E-Core) Turbo-Clock
סטפינג: B0, Spec Code: SRN40 Stepping
יחידות עיבוד גרפיות: 2Xe/32EU/256SP iGPU-Units
: 28 (16 12) Threads
: Intel Core i7-14700, 8C 12c/28T, 2.10-5.40GHz, tray NAME
: Intel UHD Graphics 770 iGPU-Model
ליטוגרפיה: Intel 7 Manufacturing-Process
תאריך השקה: 2024/Q1 (8.1.2024) Launch
: DP 1.4a (7680x4320@60Hz), eDP 1.4b (5120x3200@120Hz), HDMI 2.1 (4096x2160@60Hz) iGPU-Interface
: yes ECC-support
: Series
: CM8071504820817 SKU
: no Unlocked
תאימות לערכת שבבים: B660, B760, H610, H670, H770, W680, Z690, Z790 chipset-suitability
: 1 socket (1S) Scalability
SMT: yes (P-Core, Intel Hyper-Threading) SMT
מהירות תיקשורת ללוח: DMI 4.0, 16GT/s (PCIe 4.0 x8) chipset-Interface
: Raptor Cove (P-Core) Gracemont (E-Core) Architecture
שעון ליבה גרפית: 0.30-1.60GHz iGPU-Clock
מהירות שעון בסיס: 2.10GHz (P-Core), 1.50GHz (E-Core) Base-Clock