שתפו את VITA-GM-850W בין חבריכם:
מפרט
FSP
יצרן: FSP
מספר קטלוגי: VITA-GM-850W
850W - 80 Plus Gold - Fully Modular - ATX 3.1 PCIe 5.1 - VITA GM Series - Black - VITA Series
עשר שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
494
± 0.00213658
231210=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר VITA-GM-850W באתר FSP
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 70.8A 12V
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 4 IDE
: 20A 33V
: ErP Lot 6 Special-features
: 4 6/8-Pin PCIe
: 3A 5Vsb
: fully modular cable-management
: ATX PS/2 shape-factor
: 80 PLUS Gold (according to manufacturer, 115V), ETA-Gold (according to manufacturer) certificates-according to manufacturer
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: Series
: 2 4/8-Pin ATX12V
: 20A 5V
: 21.74dB(A) (loud Cybenetics certificate, 115V), 21.15dB(A) (loud Cybenetics certificate, 230V) Volume
: 0.3A -12V
: 8 SATA
: 100W (3.3V 5V), 850W ( 12V), 3.6W (-12V), 15W (5Vsb) Max-Combined Power
: FSP VITA GM 850W ATX 3.1 NAME
: active PFC
: >90% (according to manufacturer), 89.51% (loud 80 PLUS certificate, 115V), 90.09% (loud Cybenetics certificate, 115V), 92.16% (loud Cybenetics certificate, 230V) average-efficiency
: ATX 3.1 Specification
: 1x 16-Pin PCIe 5.1 12V-2x6 (12 4-Pin, native, via 12V-2x6 PSU-sided), 12V-2x6 Total output: 600W 12V-2x6
: 850 WATT
: 80 PLUS Platinum (115V, loud 80 PLUS certificate) certificates-loud 80 PLUS