שתפו את 27E1N1100A בין חבריכם:
מפרט
Philips
יצרן: Philips
מספר קטלוגי: 27E1N1100A
27 Inch - 100Hz - FullHD - IPS panel - HDMI,VGA - 1ms - Speakers - VESA
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה מאתר לקוח
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
488
± 0.00209980
232402=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 27E1N1100A באתר Philips
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 VGA
: 30-115kHz (H) / 48-100Hz (V) signal-frequency
: LED Backlight
: internal Power-supply
: with pedestal, tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 1 3.5mm jack Line-In
רזולוציה: 1920x1080 (FHD), 16:9, 82ppi resolution
: 2x 2W Speakers
: 1.300:1 (static) Contrast
: 4.00kg (with pedestal), 3.58kg (without pedestal) Weight
: 18.8W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
: Philips Smartimage Blur-reduction feature
: Series
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size
: 1 3.5mm jack Line-Out
: matte (non-glare), Temper 3H coating
: 1 AC-In C14
: Philips 1000 Series 27E1N1100A, 27" NAME
: angenherter bandwidth-demand: 4.98Gb/s bandwidth
: 250cd/m (typical) Brightness
: D-pad Operation
קצב ריענון: 100Hz (1920x1080) Refresh-installment
: 100x100 (occupied) VESA
: 178/178 viewing-angle
: 617x457x211mm (WxHxD) with pedestal, 617x357x46mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: Adaptive Sync, AMD FreeSync Variable-Synchronization
: black (back side) / black (pedestal) / black (lower bezel) Colour
סוג פאנל: IPS panel
: not available Wireless
: 1 HDMI
: SKU
: monitor (stationary) function
: 4ms (GtG), 1ms (MPRT) Response-time
: straight (flat) shape
: 91.24% (calculated) Screen-to-Body-Ratio