Philips - 27E1N5300AE - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את 27E1N5300AE בין חבריכם:
מפרט
Philips
יצרן: Philips
מספר קטלוגי: 27E1N5300AE
27 Inch - FullHD - IPS - Curved - 75Hz - 1ms - Speakers - DP,HDMI 1.4, USB Type C - VESA - Pivot
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה
236234=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 27E1N5300AE באתר Philips
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: slim bezel, USB-C Power Delivery (65W), D-pad, security lock (Kensington) Special-features
: 1 DisplayPort 1.2
: matte (non-glare), Temper 3H coating
: stationary Application
: loudspeaker (2x 3W), 1x Line-Out Audio
: Adaptive Sync Variable-Synchronization
: 30-85kHz (horizontal), 48-75Hz (vertical) signal-frequency
: 300cd/m (typical) Brightness
: 1 not available
: not available HDR
: 26kWh/1000h Power-consumption SDR
: black (Display surrounding), black (lower bezel), black (pedestal), black (back side) Colour
: true rgb
: 612x510x212mm (with pedestal), 612x365x52mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: SKU
: Series
: straight (flat) shape
: 1 HDMI 1.4
: Philips Smartimage Blur-reduction feature
: 1 USB-C 3.0 with DisplayPort 1.2
: white-LED, flicker-free, blue light filter Backlight
: 4 USB-A 3.0
: 1.000:1 (static), not specified (dynamic) Contrast
: 130mm (height-adjustable), 90 (Pivot), not available (rotatable), 20/-5 (tiltable) Ergonomics
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: F Energy-efficiency class SDR (A to G)
: 100x100 (occupied) VESA
: AC-In (internal power supply) Power-supply
: 178/178 viewing-angle
: 90.0% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: Philips 5000 27E1N5300AE, 27" NAME
: 6.06kg (with pedestal), 4.20kg (without pedestal) Weight
: 4ms (GtG), 1ms (MPRT) Response-time
: unknown FRC
: not specified (maximum), 25.1W (typical), not specified (Energy label old A to G), 0.5W (standby) Power-consumption
גודל מסך: 27"/68.6cm Screen-size
קצב ריענון: 75Hz Refresh-installment