G-Skill - F4-4400C19D-64GTZR - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את F4-4400C19D-64GTZR בין חבריכם:
מפרט
G-Skill
יצרן: G-Skill
64GB (2x32GB) DDR4 4400Mhz - CL19 - 1.4V - Trident Z RGB Series - RGB LED
אחריות לכל החיים - יבואן רשמי
236844=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר F4-4400C19D-64GTZR באתר G-Skill
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
צריכת מתח V: 1.5V Voltage
צלעות קירור: heatspreader case
CAS: 19 (conforms ~8.64ns) CAS-Latency CL
: 46 (conforms ~20.91ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: true rgb
JEDEC: PC4-35200U JEDEC
גובה: 44mm modules-height
tRCD: 26 (conforms ~11.82ns) Row-to-Column-Delay tRCD
תאורה: RGB, ASUS Aura Sync Lighting
tRP: 26 (conforms ~11.82ns) Row-Precharge Time tRP
: Intel XMP 2.0 Special-features
מהירות שעון: 4400MHz clock