שתפו את PG32UCDM3 בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: PG32UCDM3
32 inch (31.5 inch viewable) 4K UHD (3840x2160) Tandem QD-OLED panel, 240 HzROG Swift OLED PG32UCDM Gen3 (PG32UCDM3) gaming monitor - , BlackShield™ film, G-SYNC® compatible, Neo Proximity Sensor, VESA DisplayHDR™ 500 True Black, OLED Care Pro, 90 W Type-C®, and ASUS DisplayWidget Center, DisplayPort™ 2.1a UHBR20 (80Gbps full bandwidth)
הזמנה מיוחדת - אספקה בתחילת יולי - שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה - יבואן רשמי
237905=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: