Intel - BX8071512700K - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את BX8071512700K בין חבריכם:
מפרט
Intel
יצרן: Intel
מספר קטלוגי: BX8071512700K
Intel Core i7-12700K 12C/20T 12th Gen CPU - 3.6 GHz - Max Turbo Frequency 5.0 GHz - Intel® UHD Graphics 770 - Socket LGA1700 - 10nm - 25MB cache - 125-190W TDP - Box - (Alder Lake Series)
שלוש שנים אחריות
236320=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר BX8071512700K באתר Intel
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
אריזה: Box Packaging
זיכרון מטמון L3: 25MB L3-cache
: yes ECC-support
סידרת ליבה גרפית: alder Lake GT1 iGPU-Codename
: 76.8GB/s Memory-bandwidth
ליטוגרפיה: Intel 7 (10nm Enhanced SuperFin, Intel) Manufacturing-Process
תאריך השקה: 2021/Q4 (2021-11-04) Launch
ליבות: 12 (8+4) Cores
נתיבי תקשורת PCIe: 16x PCIe 5.0, 4x PCIe 4.0 PCIe-Lanes
ניהול מרחוק: yes (Intel vPro Enterprise) Remote-management
שעון ליבה גרפית: 0.30-1.50GHz iGPU-Clock
: metal/soldered Thermal-Interface material
פלח שוק: desktop (Mainstream) Segment
: 0.77 TFLOPS (FP32) iGPU-processing Power
SMT: yes (Intel Hyper-Threading) SMT
סטפינג: C0 Stepping
זיכרון מטמון L2: 12MB (8x 1.25MB + 4x 512kB) L2-cache
: 125-190W TDP
מהירות תיקשורת ללוח: DMI 4.0, 16GT/s (PCIe 4.0 x8) chipset-Interface
: yes Unlocked
: 128GB Memory-max
: 20 (16+4) Threads
: 1 socket Scalability
: GNA 3.0, Thread Director, DL Boost, Optane Memory support, Speed shift, Turbo Boost Max 3.0 (5.00GHz), Turbo Boost 2.0, vPro, Hyper-Threading, VT-x, VT-d, VT-x EPT, Intel 64, SSE4.1, SSE4.2, AVX, AVX2, Idle States, EIST, Thermal Monitoring, SIPP, VMD, vPro Enterprise Platform Eligibility, TDT, AMT, ISM, One-click Recovery, Hardware Shield, AES-NI, Secure Key, OS Guard, TXT, XD bit, Boot Guard, MBEC, CET, total Memory encryption CPU-Features
: 256 iGPU-Shader
: 100C Max-Temperature
: without CPU cooler Scope-of Delivery
: Gen 12.2 iGPU-Architecture
מהירות שעון טורבו: 5.00GHz (Max Turbo), 4.90GHz (P-Core), 3.80GHz (E-Core) Turbo-Clock
: HDMI 2.1 (4096x2160@60Hz), DisplayPort 1.4a (7680x4320@60Hz), eDP 1.4b (5120x3200@120Hz) iGPU-Interface
: golden Cove + Gracemont (hybrid-Design) Architecture
: Intel UHD Graphics 770 (iGPU), 32EU/256SP, 0.30-1.50GHz Graphics
מהירות שעון בסיס: 3.60GHz (P-Core), 2.70GHz (E-Core) Base-Clock