שתפו את CMH32GX5M2B6400C36 בין חבריכם:
יצרן: Corsair
32GB (2x16GB) 6400MHz DDR5 CL36 1.40V - DIMM - Black - VENGEANCE - RGB
שלוש שנים אחריות
236467=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CMH32GX5M2B6400C36 באתר Corsair
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRP: 48 (conforms ~15.00ns) Row-Precharge Time tRP
צריכת מתח V: 1.4V Voltage
: Corsair Vengeance RGB Black DIMM Kit 32GB, DDR5-6400, CL36-48-48-104, on-die ECC NAME
סדרה: Series
צלעות קירור: heatspreader case
tRCD: 48 (conforms ~15.00ns) Row-to-Column-Delay tRCD
: 104 (conforms ~32.50ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: Intel XMP 3.0 Special-features
גובה: 44.9mm modules-height
JEDEC: PC5-51200U JEDEC
: CMH32GX5M2B6400C36 SKU
תאורה: RGB, Multi-zone, 10 LED, Corsair iCUE, Gigabyte RGB fusion, MSI Mystic Light Sync Lighting
CAS: 36 (conforms ~11.25ns) CAS-Latency CL
: true rgb
מהירות שעון: 6400MHz clock