שתפו את PG27AQDM בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: PG27AQDM
27 inch (26.5-inch viewable) 1440p OLED panel, 240Hz, 0.03ms response, G-SYNC® compatible, anti-glare, custom heatsink, intelligent voltage optimization, uniform brightness, DisplayWidget Center
הזמנה מיוחדת - שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה - יבואן רשמי
236269=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר PG27AQDM באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 605x438x274mm (WxHxD) with pedestal compressed, 605x548x274mm (WxHxD) with pedestal extracted, 605x351x50mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 3 USB-A 3.0
: not available Backlight
: 33kWh/1000h (G) energy-efficiency SDR (A to G)
: 135% sRGB
: 2 HDMI 2.0
: Series
: 90LM08Q0-B01A70 SKU
: 1 DC In hollow socket
: 1.500.000:1 (static) Contrast
: 100x100 (occupied) VESA
: 99% DCI-P3
: 10bit (1.07 billion colours, native) Colour-depth
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / black (pedestal) / black (back side) Colour
: 1 USB-B 3.0
: 1 5Gb/s)
: 1 DisplayPort 1.4
: 1 3.5mm jack
: 450cd/m (typical), 1000cd/m (HDR) Brightness
: monitor (stationary) function
: true rgb
: HDR10 HDR
: with pedestal, height-adjustable (110mm), Pivot (90), rotatable (30), tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: factory calibration (Delta-E <2) LUT-(Lookup-table)
: straight (flat) shape
: 38W (typical) Power-consumption
: ASUS ROG Swift OLED PG27AQDM, 26.5" NAME
: 34kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: 30-290kHz (H) / 40-240Hz (V) signal-frequency
: 91.17% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: anti-glare (non reflecting) coating
: 6.90kg (with pedestal), 2.80kg (without pedestal) Weight
: external Power-supply
: 0.03ms (GtG) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: mechanical keys, D-pad Operation
גודל מסך: 26.5" (67.3cm), Class: 26"-27" Screen-size
קצב ריענון: 240Hz (2560x1440) Refresh-installment