שתפו את ATOM-G750 בין חבריכם:
מפרט
Antec
יצרן: Antec
מספר קטלוגי: ATOM-G750
750W, 135mm Silent Fan - 80 Plus Gold - Semi Modular
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
299
± 0.00126461
236435=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ATOM-G750 באתר Antec
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר