Gamdias - HELIOS-P2-850G - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את HELIOS-P2-850G בין חבריכם:
מפרט
Gamdias
יצרן: Gamdias
מספר קטלוגי: HELIOS-P2-850G
850W 80Plus Gold - ATX 3.0, PCIe Gen 5.0
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
494
± 0.00208563
236858=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר HELIOS-P2-850G באתר Gamdias
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: ErP Lot 6 Special-features
: 3 IDE
: 0.3A -12V
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: 4 6/8-Pin PCIe
: ATX PS/2 shape-factor
: 1 20/24-Pin
: Series
: 120mm Fan(s)
: 70.8A 12V
: 20A 33V
: 1 entire max.: 450W)
: 3A 5Vsb
: Gamdias Helios Gold P2-850G 850W ATX 3.0 NAME
: active PFC
: 6 SATA
: ATX 3.0 Specification
: SKU
: 80 PLUS Gold (according to manufacturer, 115V) certificates-according to manufacturer
: 2 4/8-Pin ATX12V
: 1 16-Pin PCIe 5.0 12VHPWR
: 20A 5V
: 850 WATT
: tightly cable-management
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 800W קונים בפלונטר