שתפו את MPE-7501-AFAAG-3WO בין חבריכם:
מפרט
Coolermaster
יצרן: Coolermaster
750W 80 Plus GOLD - Fully Modular - MWE V2
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
459
± 0.00195124
235235=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MPE-7501-AFAAG-3WO באתר Coolermaster
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 20A 5V
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 12 SATA
: 150x86x160mm Dimensions-(WxHxD)
: ErP Lot 6, 12VHPWR cable 90 angled Special-features
: 1 16-Pin PCIe 5.0 12VHPWR
: 0.3A -12V
: Cooler Master MWE Gold V2 Fully Modular 750W ATX 3.0 NAME
: ATX PS/2 shape-factor
: 89.88% (loud 80 PLUS certificate, 115V), 88.41% (loud Cybenetics certificate, 115V), 90.53% (loud Cybenetics certificate, 230V) average-efficiency
: ETA-Gold (115V, loud Cybenetics certificate), ETA-Gold (230V, loud Cybenetics certificate), LAMBDA-A- (115V, loud Cybenetics certificate), LAMBDA-A- (230V, loud Cybenetics certificate) certificates-loud Cybenetics
: 80 PLUS Gold (according to manufacturer, 115V) certificates-according to manufacturer
: 1 4/8-Pin ATX12V
: 20A 33V
: 28.31dB(A) (loud Cybenetics certificate, 115V), 26.62dB(A) (loud Cybenetics certificate, 230V) Volume
: 62.5A 12V
: 4 6/8-Pin PCIe
: 3A 5Vsb
: MPE-7501-AFAAG-3EU SKU
: active PFC
: 4 IDE
: ATX 3.0 Specification
: 1 20/24-Pin
: black Colour
: 1 8-Pin EPS12V
: 120mm Fan(s)
: 80 PLUS Gold (115V, loud 80 PLUS certificate) certificates-loud 80 PLUS
: Series
: 750 WATT
: fully modular cable-management
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר