שתפו את ROG-STRIX-1000G בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: ROG-STRIX-1000G
1000W 80 Plus Gold ROG Strix - Fully Modular
עשר שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
954
± 0.00403278
236561=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ROG-STRIX-1000G באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 6 6/8-Pin PCIe
: active PFC
: 25A 5V
: 2 4/8-Pin ATX12V
: 150x86x160mm Dimensions-(WxHxD)
: Series
: 25A 33V
: 8 SATA
: 3A 5Vsb
: 83A 12V
: 92% (Manufacturer), 91% (80 PLUS, 115V) average-efficiency
: ATX PS/2 shape-factor
: 135mm, semi-passive Fan(s)
: 1 20/24-Pin
: 6 IDE
: 0.3A -12V
: 1000 WATT
: fully modular cable-management
: 80 PLUS Gold (Manufacturer), 80 PLUS Platinum (115V) Certificates
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 1000W קונים בפלונטר