שתפו את S27FG900XM בין חבריכם:
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: S27FG900XM
27 Inch Odyssey 3D G90XF 4K 165Hz Gaming Monitor (2025) - S27FG900XM / LS27FG900XNXZA
משלוח חינם - שלוש שנות אחריות במעבדות היבואן
230639=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר S27FG900XM באתר Samsung
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: Series
: 1 DC In hollow socket
: LED, blue light filter Backlight
: 614.1x372.2x46mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 2x 5W Speakers
: 2 HDMI 2.1
: 1 5Gb/s)
רזולוציה: 3840x2160 (4K UHD), 16:9, 163ppi resolution
: 99% sRGB
: 1.000:1 (static) Contrast
: pedestal, height-adjustable (120mm), Pivot (90), tiltable ( 15/-3) Ergonomics
: silver (back side) / silver (pedestal) / black (lower bezel) Colour
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: 1 USB-B 3.0
: matte (non-glare) display-Surface
: 2 USB-A 3.0
: Samsung Odyssey 3D G90XF, 27" NAME
: 350cd/m (typical), 280cd/m (minimum) Brightness
: true rgb
קצב ריענון: 165Hz (3840x2160) Refresh-installment
: D-pad Operation
: HDR10, HDR10 Gaming HDR
: 26kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
: 100x100 VESA
: straight (flat) shape
: 87.92% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
סוג פאנל: IPS, 3D-capable (without 3D glasses) panel
: 7.50kg (with pedestal), 4.70kg (without pedestal) Weight
: 1 DisplayPort 1.4
: external Power-supply
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size