שתפו את C8-WHITE-ARGB-650WB בין חבריכם:
C8-WHITE-ARGB-NPS Antec - C8-WHITE-ARGB-NPS
C8 Dual Chamber Tempered Glass...
מארזי מחשב
650W - 80Plus Bronze - Active ...
ספקי כח
מפרט
Antec
יצרן: Antec
C8 Dual Chamber Tempered Glass Full Tower with White 650W 80 Plus Bronze Non Modular PSU - White - 2x 160x35mm Tranquil Reverse ARGB PWM fans at bottom + 1x 140x25mm Tranquil ARGB PWM fan at rear - Constellation Series
שלוש שנים אחריות למארז וחמש שנים לספק
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
719
± 0.00304372
236224=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר C8-WHITE-ARGB-650WB באתר Antec
שוחחו על המוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
Antec - C8-WHITE-ARGB-NPS
C8 Dual Chamber Tempered Glass Full Tower - White - 2x 160x35mm Tranquil Reverse ARGB PWM fans at bottom + 1x 140x25mm Tranquil ARGB PWM fan at rear - Constellation Series - NPS
: 120/140/240/280/360mm top, 120mm rear, 120/140/240/280/360mm right, 120/140/240/280/360mm bottom radiator-sizes
: RGB-Header 3-Pin ARGB ( 5V/DATA/GND), integrated LED control, illuminated fan Lighting
: max. 175mm height CPU-Coolers
: 2x 140mm (optional) or 3x 120mm (optional) Fans-right
: not available external
: 1 position: right
: closed, glass left
: 1 3.5mm jack Line-In/Out
סדרה: Series
: 120/140/240/280/360mm top, 120mm rear, 120/140/240/280/360mm right, 120/140/240/280/360mm bottom radiator-sizes max
: true rgb
: 1 Housing side: top
: 2x 160mm, 1500rpm, 216.1m/h (127.18 CFM), 38.8dB(A), ARGB illuminated or 3x 140mm (optional) or 3x 120mm (optional) Fan(s)-(bottom)
: 1 USB-C 3.1 via USB-Header Key-A
: partially closed, mainly Mesh above
: Mini-ITX (6.7"x6.7")/ֲµATX (9.6"x9.6")/ATX (12"x9.6")/E-ATX special format (12"x11.02", note to E-ATX pay attention) Supported-motherboards
: fan grill right top, ventilation slots right aft
: to ATX (280mm wide) Motherboard-max
: Mainboard and case manufacturers refer to different dimensions as E-ATX. E-ATX/SSI EEB mainboard dimensions of 305x330mm respectively 12"x13" are not supported. note-to E-ATX
: 2 2.5"/3.5"
: 4 2.5"
: ATX (max. 210mm deep) power-adapter max
: 303x476x464mm Dimensions-(WxHxD)
: Details
: 1x 140mm, 1500rpm, 152.45m/h (89.72 CFM), 27.5dB(A), ARGB illuminated or 1x 120mm (optional) Fan(s)-(rear)
: 11.48kg Weight
: top Power-supply position
: not available Fans-(left)
: max. 440mm Graphics-Cards max
: 2x 160mm (optional) or 3x 140mm (optional) or 3x 120mm (optional) Fan(s)-(top)
: 1 Height: front
: not available Fans-(other)
: 66.92l Capacity
: closed, mainly glass front
: to ATX (280mm wide) Motherboard
: partially closed, mainly fan grill, dust filter outdoor below
: 2 USB-A 3.0
: Mesh right
: ATX (max. 210mm deep) Power-supply
: white, inside white; Herstellerbezeichnung: white ARGB Colour
: Antec Constellation C8 White ARGB, Glasfenster NAME
: max. 440mm Graphics-Cards
: 8 PCI-slots
: 0-761345-10028-1 SKU
: Midi-Tower Type
: max. 175mm height CPU-Coolers max
: to left; connectors rear Motherboard-Alignment
: not available Fan(s)-(front)
MSI - MAG-A650BNL-WHITE
650W - 80Plus Bronze - Active PFC - White - 120mm FAN - Does not include power cord