שתפו את CSK1000-PRO בין חבריכם:
מפרט
Antec
יצרן: Antec
מספר קטלוגי: CSK1000-PRO
1000W, 120mm fan - 80 Plus Bronze - Semi Modular - ATX 3.1 PCIe 5.1
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
407
± 0.00173281
234878=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CSK1000-PRO באתר Antec
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר