שתפו את FSP090-DBBN3 בין חבריכם:
מפרט
FSP
יצרן: FSP
מספר קטלוגי: FSP090-DBBN3
90w Laptop Universal Power supply
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
142
± 0.00060452
234894=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר FSP090-DBBN3 באתר FSP
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: Series
: 100-240V Input-voltage
: FSP NB PRO, 90W NAME
: 88% average-efficiency
: 19V Output-voltage
: 90W Power-output
: FSP090-DBBN3 SKU
: universal Type
: 4.74A Amperage