שתפו את 32GS75Q-B בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 32GS75Q-B
31.5 Inch UltraGear QHD 2560x1440 Gaming Monitor - 180Hz Refresh Rate - IPS pannel - 1ms (GtG) response time - HDR - G-Sync Compatible - DP, HDMI - VESA
236466=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 32GS75Q-B באתר LG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 DisplayPort
: 99% CIE1931 (cover) sRGB
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: black (back side) / black (pedestal) / black (lower bezel) Colour
: 100x100 (occupied) VESA
: 10bit (1.07 billion colours, 8bit 2bit FRC) Colour-depth
: 1 DC In hollow socket
רזולוציה: 2560x1440 (WQHD), 16:9, 93ppi resolution
: D-pad Operation
: 1.200:1 (static) Contrast
: 713.9x501x253.7mm (WxHxD) with pedestal compressed, 713.9x611x253.7mm (WxHxD) with pedestal extracted, 713.9x428.2x54mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 32kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
: Series
גודל מסך: 31.5" (80.0cm), Class: 32" Screen-size
: 1 3.5mm jack Line-Out
: non-glare (matte) coating
: angenherter bandwidth-demand: 19.91Gb/s bandwidth
: LG UltraGear 32GS75Q-B, 31.5" NAME
: true rgb
: 400cd/m (typical), 320cd/m (minimum) Brightness
: with pedestal, height-adjustable (110mm), Pivot ( 90), tiltable ( 15/-5) Ergonomics
קצב ריענון: 180Hz (2560x1440) Refresh-installment
: 0.5W (standby), 0.3W (deactivated) Power-consumption
: VESA DisplayHDR 400 HDR
: 89.48% (calculated) Screen-to-Body-Ratio