שתפו את 49WQ95C-W בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 49WQ95C-W
49 Inch 32:9 UltraWide Dual QHD Nano IPS Curved Monitor - 144Hz - 5ms - HDR - 10Wx2 speakers - Bluetooth - Display Port X 1, HDMI X 2, USB 3.0 X 2, USB-C (PD 90W) X 1 - Tilt/Height/Swivel - VESA - White
236562=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 49WQ95C-W באתר LG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 45kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
: identical to 49WQ95X-W (different Vertriebswege). Note
: 1 144Hz@5120x1440)
: D-pad Operation
: 1 5Gb/s)
: 2 HDMI 2.0
: 1215.1x475.8x281mm (WxHxD) with pedestal compressed, 1215.1x585.8x281mm (WxHxD) with pedestal extracted, 1215.1x365.7x114.2mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 1 480Mb/s)
: 1.000:1 (static) Contrast
: 98% DCI-P3
: 1 AC-In C14
: 100x100 (occupied) VESA
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 1 5Gb/s
: white (back side) / silver (pedestal) / black (lower bezel) Colour
רזולוציה: 5120x1440 (DQHD), 32:9, 109ppi resolution
: Series
: 400cd/m (typical) Brightness
: 4 USB-A 3.0
קצב ריענון: 144Hz (5120x1440) Refresh-installment
: 1 3.5mm jack Line-Out
: VESA DisplayHDR 400, HDR10 HDR
: true rgb
: bent (curved), 3800R/3.80m shape
: 2x 10W Speakers
סוג פאנל: IPS (AH-IPS, Nano IPS), Manufacturer: LG display panel
: with pedestal, height-adjustable (110mm), rotatable (15), tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: 1 DisplayPort 1.4
: 200W (maximum), 103W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
גודל מסך: 49" (124.5cm), Class: 49" Screen-size
: 109kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: 1 USB-C 3.0 with DisplayPort 1.4
: 91.24% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: non-glare (matte) coating
: 14.70kg (with pedestal), 12.60kg (without pedestal) Weight
: 1 PD 90W
: internal Power-supply
: LG UltraWide 49WQ95C-W, 49" NAME
: 1 USB-B 2.0
: SKU
: monitor (stationary) function
: 5ms (GtG) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: 99% sRGB