שתפו את PU25EU3-4F בין חבריכם:
מפרט
Addonics
יצרן: Addonics
מספר קטלוגי: PU25EU3-4F
The Addonics Pocket UDD25 is a storage Reader/Writer designed to use standard 2.5" HDD / SSD, M2 card, mSATA SSD, CFast card or CF card as a removable storage media like a floppy disk. As a matter of fact, literally any storage media that are in a standard 2.5" drive form factor with SATA connector can become a storage media for the Addonics Pocket UDD25. Designed to mount directly into a standard 3.5" drive bay, th Pocket UDD25 can be connected to a Desktop, Server or computing equipment via a SATA or the ubiquitous USB 3.0 / 2.0 port.
שנה אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
573
± 0.00241216
237546=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: