שתפו את ROG-RYUO-III-240-ARGB-WHITE בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
שש שנים אחריות
236089=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ROG-RYUO-III-240-ARGB-WHITE באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: aluminium radiator-material
: 12V Pump
: copper heatsink-material
: 30mm radiator-thickness
: LED (RGB), display (3.5", an pump head), fan in pump (1x 60mm, 4800rpm, 33m/h, 3.23mmHO) Special-features
: CPU Cooling-Blocks
: 2x 120mm, 2200rpm, 36.45dB(A), 119.04m/h, 3.88mmHO Fan(s)
: ASUS ROG Ryuo III 240 ARGB white Edition, white NAME
: 1 not available
: CPU 1150/1151/1155/1156/1200, 1700, AM4, AM5 Compatibility
: 90RC00J2-M0UAY0 SKU
: true rgb
: internal (closed System) Type
: 240mm radiator-size
: Series
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 240mm קונים בפלונטר