שתפו את ATOM-V550 בין חבריכם:
מפרט
Antec
יצרן: Antec
מספר קטלוגי: ATOM-V550
550W, 120mm fan
שנתיים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
246
± 0.00103853
236871=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ATOM-V550 באתר Antec
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 500W קונים בפלונטר