ADATA - AD4U320016G22-SGN - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את AD4U320016G22-SGN בין חבריכם:
מפרט
ADATA
יצרן: ADATA
מספר קטלוגי: AD4U320016G22-SGN
16GB (1x16GB) 3200Mhz DDR4 CL22 - 1.2v - Premier Series
אחריות לכל החיים
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
705
± 0.00297890
236664=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AD4U320016G22-SGN באתר ADATA
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
תאורה: not available Lighting
: Standard-SPD Special-features
JEDEC: PC4-25600U JEDEC
צלעות קירור: not available case
צריכת מתח V: 1.2V Voltage
CAS: 22 (conforms ~13.75ns) CAS-Latency CL
גובה: 31.25mm modules-height
מהירות שעון: 3200MHz clock