ADATA - AD5U480032G-S - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את AD5U480032G-S בין חבריכם:
מפרט
ADATA
יצרן: ADATA
מספר קטלוגי: AD5U480032G-S
32GB (1x32GB) 4800MHz DDR5 CL40 - DIMM
אחריות לכל החיים
236481=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AD5U480032G-S באתר ADATA
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRCD: 40 (conforms ~16.67ns) Row-to-Column-Delay tRCD
: 77 (conforms ~32.08ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: ADATA DIMM 32GB, DDR5-4800, CL40-40-40-77, on-die ECC, tray NAME
סדרה: Series
גובה: 32mm modules-height
CAS: 40 (conforms ~16.67ns) CAS-Latency CL
tRP: 40 (conforms ~16.67ns) Row-Precharge Time tRP
: Standard-SPD Special-features
צריכת מתח V: 1.1V Voltage
JEDEC: PC5-38400U JEDEC
: AD5U480032G-S SKU
צלעות קירור: not available case
: not specified, x8 Ranks/Banks
תאורה: not available Lighting
מהירות שעון: 4800MHz clock