Corsair - CMK64GX5M2B5200Z40 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CMK64GX5M2B5200Z40 בין חבריכם:
מפרט
Corsair
יצרן: Corsair
64GB (2x32GB) 5200MHz DDR5 CL40 1.20V - DIMM - Black - VENGEANCE - AMD EXPO AM5 Certified
שלוש שנים אחריות
236543=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CMK64GX5M2B5200Z40 באתר Corsair
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRP: 40 (conforms ~15.38ns) Row-Precharge Time tRP
צריכת מתח V: 1.25V Voltage
: Corsair Vengeance schwarz DIMM Kit 64GB, DDR5-5200, CL40-40-40-77, on-die ECC NAME
סדרה: Series
צלעות קירור: heatspreader case
tRCD: 40 (conforms ~15.38ns) Row-to-Column-Delay tRCD
: 77 (conforms ~29.62ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: CMK64GX5M2B5200Z40 SKU
גובה: 35mm modules-height
JEDEC: PC5-41600U JEDEC
תאורה: not available Lighting
CAS: 40 (conforms ~15.38ns) CAS-Latency CL
: AMD EXPO Special-features
מהירות שעון: 5200MHz clock