שתפו את NE1300G-M-ATX3 בין חבריכם:
מפרט
Antec
יצרן: Antec
מספר קטלוגי: NE1300G-M-ATX3
1300W Neo Eco - 80Plus Gold, 120mm - Modular - ATX 3.1 PCIe 5.1
עשר שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
882
± 0.00372954
236490=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר NE1300G-M-ATX3 באתר Antec
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 1200W קונים בפלונטר