ASUS - TUF-GAMING-750B - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את TUF-GAMING-750B בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: TUF-GAMING-750B
The ASUS TUF Gaming 750W 80 Plus Bronze PSU
שש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
535
± 0.00224795
237994=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר TUF-GAMING-750B באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 150x86x150mm Dimensions-(WxHxD)
: 25A 33V
: 4 6/8-Pin PCIe
: ATX PS/2 shape-factor
: 62A 12V
: Series
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 135mm, semi-passive Fan(s)
: 25A 5V
: 8 SATA
: active PFC
: 0.8A -12V
: 2 4/8-Pin ATX12V
: 1 20/24-Pin
: 4 IDE
: 3A 5Vsb
: 750 WATT
: tightly cable-management
: 80 PLUS Bronze (Manufacturer) Certificates
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר