שתפו את AX5U6000C3016G-SLABRWHx2 בין חבריכם:
AX5U6000C3016G-SLABRWH XPG - AX5U6000C3016G-SLABRWH
16GB (1x16GB) 6000MHz DDR5 CL3...
זכרונות
זכרונות
מפרט
XPG
יצרן: XPG
32GB (2x16GB) 6000MHz DDR5 CL30 - DIMM - White - Lancer Blade RGB Series
אחריות לכל החיים
237070=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AX5U6000C3016G-SLABRWHx2 באתר XPG
שוחחו על המוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
XPG - AX5U6000C3016G-SLABRWH
16GB (1x16GB) 6000MHz DDR5 CL30 - DIMM - White - Lancer Blade RGB Series
tRCD: 40 (conforms ~13.33ns) Row-to-Column-Delay tRCD
צריכת מתח V: 1.35V Voltage
: ADATA XPG LANCER BLADE RGB White DIMM 16GB, DDR5-6000, CL30-40-40, on-die ECC NAME
סדרה: Series
צלעות קירור: heatspreader case
CAS: 30 (conforms ~10.00ns) CAS-Latency CL
tRP: 40 (conforms ~13.33ns) Row-Precharge Time tRP
: Intel XMP 3.0/AMD EXPO, white Build compatible Special-features
גובה: 33.8mm modules-height
JEDEC: PC5-48000U JEDEC
: AX5U6000C3016G-SLABRWH SKU
: single rank, x8 Ranks/Banks
: true rgb
מהירות שעון: 6000MHz clock
כמות מודולים: 1x 16GB Modules
סוג: DDR5 DIMM 288-Pin, on-die ECC Type
XPG - AX5U6000C3016G-SLABRWH
צריכת מתח V: 1.35V Voltage
סדרה: Series
צלעות קירור: heatspreader case
גובה: 33.8mm modules-height
JEDEC: PC5-48000U JEDEC
: AX5U6000C3016G-SLABRWH SKU
: single rank, x8 Ranks/Banks
: true rgb
מהירות שעון: 6000MHz clock