שתפו את 24E1N1200A בין חבריכם:
מפרט
Philips
יצרן: Philips
מספר קטלוגי: 24E1N1200A
23.8 Inch, IPS, 120Hz ,4ms ,300nits ,1500:1 ,HDR, VGA,HDMI,DP,Speakers ,VESA, LowBlue, FlickerFree, EasyRead
שלוש שנות אחריות אצלכם בבית
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
527
± 0.00222755
236582=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 24E1N1200A באתר Philips
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 91.17% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 1 AC-In C14
: non reflecting (anti-glare/anti-reflective), 25% Haze-Level, Temper 3H display-Surface
: 100x100 (occupied) VESA
: true rgb
: 1 HDMI 1.4
: internal Power-supply
רזולוציה: 1920x1080 (FHD), 16:9, 93ppi resolution
: 1.500:1 (static) Contrast
: D-pad Operation
: 80% CIE1976 (cover) DCI-P3
: Philips Smartimage Blur-reduction feature
: 17kWh/1000h (E) energy-efficiency SDR (A to G)
סוג פאנל: IPS panel
: 2.94kg (with pedestal), 2.59kg (without pedestal) Weight
: 1 3.5mm jack Line-Out
: Series
: Philips 1000 Series 24E1N1200A, 23.8" NAME
: LED, blue light filter Backlight
: 105.9% CIE1931 (cover) sRGB
קצב ריענון: 120Hz Refresh-installment
: 80.8% CIE1976 (cover) Adobe-RGB
: 178/178 viewing-angle
: 2x 2W Speakers
: 93.4% CIE1976 (cover) NTSC
: Adaptive Sync Variable-Synchronization
: pedestal, tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: 4ms (GtG) Response-time
: 16.9W (typical), 0.5W (standby), 0.3W (deactivated) Power-consumption
: 1 DisplayPort 1.2
גודל מסך: 23.8" (60.5cm), Class: 23"-24" Screen-size
: 542x417x180mm (WxHxD) with pedestal, 542x316x45mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 1 VGA
: black (back side) / black (pedestal) / black (lower bezel) Colour
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 1 3.5mm jack Line-In