שתפו את HELIOS-M1-550B בין חבריכם:
מפרט
Gamdias
יצרן: Gamdias
מספר קטלוגי: HELIOS-M1-550B
550W 80Plus Bronze
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
247
± 0.00104409
236568=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר HELIOS-M1-550B באתר Gamdias
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: active PFC
: 80 PLUS Bronze (according to manufacturer, 115V) certificates-according to manufacturer
: 1 20/24-Pin
: 2.5A 5Vsb
: 18A 33V
: 3 IDE
: ATX 2.4 Specification
: 16214-03600-10000-G SKU
: Series
: 1 4/8-Pin ATX12V
: 0.3A -12V
: 13A 5V
: 5 SATA
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: Gamdias Helios Bronze M1-550B 550W ATX 2.4 NAME
: ATX PS/2 shape-factor
: 85% (according to manufacturer) average-efficiency
: ErP Lot 6, supports Haswell C6/C7 Low-Power States Special-features
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: 120mm Fan(s)
: 2 6/8-Pin PCIe
: 42A 12V
: 550 WATT
: tightly cable-management
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 500W קונים בפלונטר