MSI - MAG-A650BNL-WHITE - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את MAG-A650BNL-WHITE בין חבריכם:
יצרן: MSI
מספר קטלוגי: MAG-A650BNL-WHITE
650W - 80Plus Bronze - Active PFC - White - 120mm FAN - Does not include power cord
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
312
± 0.00131993
236375=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MAG-A650BNL-WHITE באתר MSI
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 600W קונים בפלונטר