Corsair - CMK32GX5M2E6000Z36 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CMK32GX5M2E6000Z36 בין חבריכם:
מפרט
Corsair
יצרן: Corsair
32GB (2x16GB) 6000MHz DDR5 CL36 - DIMM - Black - AMD EXPO - VENGEANCE
שלוש שנים אחריות
236375=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CMK32GX5M2E6000Z36 באתר Corsair
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRP: 44 (conforms ~14.67ns) Row-Precharge Time tRP
צריכת מתח V: 1.4V Voltage
: Corsair Vengeance grau DIMM Kit 32GB, DDR5-6000, CL36-44-44-96, on-die ECC NAME
סדרה: Series
צלעות קירור: heatspreader case
tRCD: 44 (conforms ~14.67ns) Row-to-Column-Delay tRCD
: 96 (conforms ~32.00ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: CMK32GX5M2E6000Z36 SKU
גובה: 35mm modules-height
JEDEC: PC5-48000U JEDEC
תאורה: not available Lighting
CAS: 36 (conforms ~12.00ns) CAS-Latency CL
: AMD EXPO Special-features
מהירות שעון: 6000MHz clock