שתפו את CC-9011205-WW בין חבריכם:
מפרט
Corsair
יצרן: Corsair
מספר קטלוגי: CC-9011205-WW
iCUE 4000X RGB Tempered Glass Mid-Tower ATX Case - White
שנתיים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
616
± 0.00261959
235151=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CC-9011205-WW באתר Corsair
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: ATX (max. 220mm deep, 180mm with HDD-cage) Power-supply
: white/grey, inside white Colour
: not available Fans-(left)
: to ATX (277mm wide) Motherboard
: 8.00kg Weight
: true rgb
: max. 170mm height CPU-Coolers
: 1 USB-A 3.0
: 230x466x453mm Dimensions-(WxHxD)
: 2x 140mm (optional) Fan(s)-(top)
: 120/140/240/280/360mm front, 120/140/240/280mm top, 120mm rear radiator-sizes
: Cable Management, dust filter, side panel window made out of glass Special-features
: 3x 120mm (RGB illuminated) or 2x 140mm (optional) Fan(s)-(front)
: Mini-ITX (6.7"x6.7")/ֲµATX (9.6"x9.6")/ATX (12"x9.6")/E-ATX (12"x10.9") Supported-motherboards
: 1 USB-C 3.1
: bottom Power-supply position
: 1x 120mm (optional) Fan(s)-(rear)
: max. 360mm Graphics-Cards
: 2 2.5"/3.5"
: integrated LED control, illuminated fan Lighting
: not available Fans-right
: 48.55l Capacity
: 1 headphone/microphone
: Midi-Tower Type
: not available Fan(s)-(bottom)
: not available external
: Link USB-nomenclature
: 2 2.5"