Transcend - JM3200HSE-16G - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את JM3200HSE-16G בין חבריכם:
מפרט
Transcend
יצרן: Transcend
מספר קטלוגי: JM3200HSE-16G
16GB (1x16GB) 3200MHz DDR4 CL22 SODIMM - JetRam Series
אחריות לכל החיים
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
694
± 0.00292177
237527=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר JM3200HSE-16G באתר Transcend
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
גובה: 30mm modules-height
תאורה: not available Lighting
JEDEC: PC4-25600S JEDEC
צריכת מתח V: 1.2V Voltage
סדרה: Series
: SKU
צלעות קירור: not available case
: single rank, x8 Ranks/Banks
: Standard-SPD Special-features
CAS: 22 (conforms ~13.75ns) CAS-Latency CL
מהירות שעון: 3200MHz clock