שתפו את 24BA550-B בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 24BA550-B
24 inch FullHD IPS Monitor - 5ms - VGA, DP, HDMI - Speakers - VESA - USB 3.0 hub - Pivot
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
655
± 0.00277498
236037=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 24BA550-B באתר LG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: internal Power-supply
: 1 AC-In C14
: LED, blue light filter Backlight
: 90.65% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: EPEAT Silver, Energy Star, TCO 9 Zertifizierungen-
: 1 USB-B 3.0
: 4 USB-A 3.0
רזולוציה: 1920x1080 (FHD), 16:9, 93ppi resolution
: 95% sRGB
: 1.300:1 (static) Contrast
: 13kWh/1000h (D) energy-efficiency SDR (A to G)
: D-pad, compatible with LG Dual controller Software Operation
: 1 HDMI 1.4
: 4.45kg (with pedestal), 2.65kg (without pedestal) Weight
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: Series
: matte (non-glare) coating
: 1 3.5mm jack Line-Out
: LG 24BA550-B, 23.8" NAME
: angenherte Bandwidth: 3.73Gb/s @ 75Hz, 4.98Gb/s @ 100HzHDMI 1.4 max. Bandwidth: 8.16Gb/sDisplayPort 1.2 max. Bandwidth: 17.28Gb/s bandwidth
: 200cd/m (typical) Brightness
: true rgb
קצב ריענון: 100Hz (1920x1080) Refresh-installment
: 2x 2W Speakers
: 178/178 viewing-angle
: 0.3W (standby) Power-consumption
: with pedestal, height-adjustable (150mm), Pivot (90), rotatable (45), tiltable ( 21/-5) Ergonomics
: 1 DisplayPort 1.2
סוג פאנל: IPS panel
: 538.6x508.9x239.9mm (WxHxD) with pedestal extracted, 538.6x319.8x50.8mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 1 VGA
: black (back side) / black (pedestal) / black (lower bezel) Colour
גודל מסך: 23.8" (60.5cm), Class: 23"-24" Screen-size