ADATA - AD5U480016G-Sx2 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את AD5U480016G-Sx2 בין חבריכם:
AD5U480016G-S ADATA - AD5U480016G-S
16GB (1x16GB) 4800MHz DDR5 CL4...
זכרונות
זכרונות
מפרט
ADATA
יצרן: ADATA
מספר קטלוגי: AD5U480016G-Sx2
32GB (2x16GB) 4800MHz DDR5 CL40 - DIMM
אחריות לכל החיים
237158=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AD5U480016G-Sx2 באתר ADATA
שוחחו על המוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
ADATA - AD5U480016G-S
16GB (1x16GB) 4800MHz DDR5 CL40 - DIMM
: 77 (conforms ~32.08ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
גובה: 32mm modules-height
: not specified, x8 Ranks/Banks
tRP: 40 (conforms ~16.67ns) Row-Precharge Time tRP
תאורה: not available Lighting
JEDEC: PC5-38400U JEDEC
צריכת מתח V: 1.1V Voltage
CAS: 40 (conforms ~16.67ns) CAS-Latency CL
צלעות קירור: not available case
tRCD: 40 (conforms ~16.67ns) Row-to-Column-Delay tRCD
: Standard-SPD Special-features
מהירות שעון: 4800MHz clock
כמות מודולים: 1x 16GB Modules
סוג: DDR5 DIMM 288-Pin, on-die ECC Type
ADATA - AD5U480016G-S
גובה: 32mm modules-height
תאורה: not available Lighting
JEDEC: PC5-38400U JEDEC
צריכת מתח V: 1.1V Voltage
מהירות שעון: 4800MHz clock