Micron - MTFDHBE3T2TDG-1AW12ABYY - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את MTFDHBE3T2TDG-1AW12ABYY בין חבריכם:
מפרט
Micron
יצרן: Micron
3200GB Micron 7300 MAX NVMe U.2 (7mm) SED Enterprise SSD
חמש שנים אחריות
237649=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MTFDHBE3T2TDG-1AW12ABYY באתר Micron
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 2 Mio. hours (MTTF) Reliability-prediction
: 256bit AES, TCG opal 2.0, Microsoft eDrive, Power-Loss Protection Data-protection features
: 1900MB/s Write
: Series
: 100x70x7mm Dimensions
: 3000MB/s Read
: NVMe Protocol
: 2.5" shape-factor
: 12W (maximum), not specified (operation), not specified (idle), not specified (Sleep mode) Power-consumption