Intel - BX8071514500 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את BX8071514500 בין חבריכם:
מפרט
Intel
יצרן: Intel
מספר קטלוגי: BX8071514500
Intel Core i5 14500 14th Gen Raptor Lake (24M Cache, up to 5.00 GHz) FC-LGA16A, Box
שלוש שנים אחריות
237953=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר BX8071514500 באתר Intel
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
ניהול מרחוק: no Remote-management
נתיבי תקשורת PCIe: 16x PCIe 5.0, 4x PCIe 4.0 PCIe-Lanes
מהירות שעון טורבו: 5.00GHz (Turbo Boost 2.0), 5.00GHz (P-Core), 3.70GHz (E-Core) Turbo-Clock
סטפינג: C0, Spec Code: SRN3T Stepping
יחידות עיבוד גרפיות: 2Xe/32EU/256SP iGPU-Units
: 20 (12 8) Threads
: Intel Core i5-14500, 6C 8c/20T, 2.60-5.00GHz, box NAME
: Intel UHD Graphics 770 iGPU-Model
ליטוגרפיה: Intel 7 Manufacturing-Process
תאריך השקה: 2024/Q1 (8.1.2024) Launch
: DP 1.4a (7680x4320@60Hz), eDP 1.4b (5120x3200@120Hz), HDMI 2.1 (4096x2160@60Hz) iGPU-Interface
: yes ECC-support
: Series
: BX8071514500 SKU
: no Unlocked
תאימות לערכת שבבים: B660, B760, H610, H670, H770, W680, Z690, Z790 chipset-suitability
: 1 socket (1S) Scalability
SMT: yes (P-Core, Intel Hyper-Threading) SMT
מהירות תיקשורת ללוח: DMI 4.0, 16GT/s (PCIe 4.0 x8) chipset-Interface
: golden Cove (P-Core) Gracemont (E-Core) Architecture
שעון ליבה גרפית: 1.55GHz iGPU-Clock
מהירות שעון בסיס: 2.60GHz (P-Core), 1.90GHz (E-Core) Base-Clock