Intel - CM8071504820605 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CM8071504820605 בין חבריכם:
מפרט
Intel
יצרן: Intel
מספר קטלוגי: CM8071504820605
Intel Core i9-13900 36M Cache, up to 5.60GHz - LGA1700 - 13th Gen Raptor Lake - Tray
שלוש שנים אחריות
236181=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
ניהול מרחוק: yes (Intel vPro Essentials, Intel vPro Enterprise) Remote-management
נתיבי תקשורת PCIe: 16x PCIe 5.0, 4x PCIe 4.0 PCIe-Lanes
מהירות שעון טורבו: 5.60GHz (Thermal Velocity Boost), 5.50GHz (Turbo Boost Max 3.0), 5.20GHz (P-Core), 4.20GHz (E-Core) Turbo-Clock
סטפינג: B0, Spec Code: SRMB6 Stepping
יחידות עיבוד גרפיות: 32EU / 256 Shader iGPU-Units
: 32 (16 16) Threads
: Intel Core i9-13900, 8C 16c/32T, 2.00-5.60GHz, tray NAME
: Intel UHD Graphics 770 iGPU-Model
ליטוגרפיה: Intel 7 Manufacturing-Process
תאריך השקה: 2023/Q1 (3.1.2023) Launch
: DP 1.4a (7680x4320@60Hz), eDP 1.4b (5120x3200@120Hz), HDMI 2.1 (4096x2160@60Hz) iGPU-Interface
: yes ECC-support
: Series
: CM8071504820605 SKU
: no Unlocked
תאימות לערכת שבבים: B660, B760, H610, H670, H770, W680, Z690, Z790 chipset-suitability
: 1 socket (1S) Scalability
SMT: yes (P-Core, Intel Hyper-Threading) SMT
מהירות תיקשורת ללוח: DMI 4.0, 16GT/s (PCIe 4.0 x8) chipset-Interface
: Raptor Cove (P-Core) Gracemont (E-Core) Architecture
שעון ליבה גרפית: 0.30-1.65GHz iGPU-Clock
מהירות שעון בסיס: 2.00GHz (P-Core), 1.50GHz (E-Core) Base-Clock