Antec - AX90-850WB - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את AX90-850WB בין חבריכם:
AX90 Antec - AX90
AX90 Mid-Tower Gaming Case - 3...
מארזי מחשב
850W 80 Plus GOLD - Fully Modu...
ספקי כח
מפרט
Antec
יצרן: Antec
מספר קטלוגי: AX90-850WB
AX90 Mid-Tower Gaming Case with 850W 80 Plus Bronze Modular PSU - Tempered glass window - 4x 120mm ARGB fans - 473x210x486mm - Max GPU Length 385mm - 473x210x486mm (DWH)
שלוש שנים אחריות וחמש שנים אחריות לספק
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
706
± 0.00298081
236848=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AX90-850WB באתר Antec
שוחחו על המוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
Antec - AX90
AX90 Mid-Tower Gaming Case - 3x 120mm ARGB fans in front, 1x 120mm ARGB fan in rear - NPS
Coolermaster - MPX-8505-AFAG-BEU
850W 80 Plus GOLD - Fully Modular - Elite Gold 850