שתפו את R-LD360-WHDMMN-G-1 בין חבריכם:
מפרט
DeepCool
יצרן: DeepCool
360mm Liquid cooler - LD360 White - LCD - ARGB
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
698
± 0.00295841
235937=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר R-LD360-WHDMMN-G-1 באתר DeepCool
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 12V Pump
: LED (RGB), 3-Pin ARGB ( 5V/DATA/GND) Lighting
: 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, AM4, AM5, 940 Compatibility
: not available Reservoirs
: white Build compatible, display (an pump head) Special-features
: CPU, copper Cooling-Blocks
: 1 not available
: DeepCool LD360 WH, white NAME
: true rgb
: 360mm (Radiatorklasse), 27mm (Radiatorhhe), aluminium radiator
: R-LD360-WHDMMN-G-1 SKU
: internal (closed System) Type
: 3x 120x120x25mm, 600-2400rpm, 122.41m/h, 72.04 CFM, 38.7dB(A), 3.48mmHO, 2.64W, hydrodynamic Slide bearing (FDB) Fan(s)
: Series
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 360mm קונים בפלונטר