שתפו את 27M2C5200W בין חבריכם:
מפרט
Philips
יצרן: Philips
מספר קטלוגי: 27M2C5200W
27 Inch - Curved - 280Hz - 0.3ms - 300nits - HDR10 - Slim ,2x HDMI2.0 ,1x DP 1.4, VESA, PIVOT, LowBlue, FlickerFree, Adaptive Sync - Philips Evnia 5000
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
760
± 0.00323274
235094=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 27M2C5200W באתר Philips
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 5.79kg (with pedestal), 3.97kg (without pedestal) Weight
: 1 3.5mm jack Line-Out
: LED, blue light filter Backlight
: 22.4W (typical), 0.5W (standby), 0.3W (deactivated) Power-consumption
: 121% sRGB
: 1 DisplayPort 1.4
: Series
רזולוציה: 1920x1080 (FHD), 16:9, 82ppi resolution
: DisplayPort 30-320kHz (H) / 48-280Hz (V), HDMI 30-200kHz (H) / 48-180Hz (V) signal-frequency
: 4.000:1 (static) Contrast
: with pedestal, height-adjustable (130mm), rotatable (30), tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: 108% NTSC
: Adaptive Sync Variable-Synchronization
: 89.76% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: internal Power-supply
: 2 HDMI 2.0
: 1 180Hz@1920x1080)
: Philips Evnia 5000 Series 27M2C5200W, 27" NAME
: 1 AC-In C14
: 300cd/m (typical) Brightness
: angenherte Bandwidth: 11.2Gb/s @ 180Hz, 14.93Gb/s @ 240Hz, 17.42Gb/s @ 280HzHDMI 2.0 max. Bandwidth: 14.4Gb/sDisplayPort 1.4 max. Bandwidth: 25.92Gb/s bandwidth
קצב ריענון: 280Hz (1920x1080) Refresh-installment
: true rgb
: DisplayHDR 400, HDR10 HDR
: D-pad Operation
: factory calibration (Delta-E <2) LUT-(Lookup-table)
: bent (curved), 1500R/1.50m shape
: 100x100 (occupied) VESA
סוג פאנל: VA (almost VA) panel
: Philips Smartimage Blur-reduction feature
: 611x398x247mm (WxHxD) with pedestal compressed, 611x528x247mm (WxHxD) with pedestal extracted, 611x369x90mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size
: black, grey (back side) / grey (pedestal) / black (lower bezel) Colour
: 1 240Hz@1920x1080)
: matte (non-glare), 25% Haze-Level, Temper 3H display-Surface