ADATA - ADDS1600W8G11-2 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את ADDS1600W8G11-2 בין חבריכם:
מפרט
ADATA
יצרן: ADATA
מספר קטלוגי: ADDS1600W8G11-2
8GB DDR3L 1600Mhz CL11 SODIMM 1.35V - ADDS1600W8G11-B / ADDU1600W8G11-B
Lifetime Warranty
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
230
± 0.00097279
236431=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ADDS1600W8G11-2 באתר ADATA
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
צריכת מתח V: 1.35V Voltage
צלעות קירור: not available case
CAS: 11 (conforms ~13.75ns) CAS-Latency CL
: 28 (conforms ~35.00ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: Standard-SPD Special-features
JEDEC: PC3L-12800S JEDEC
גובה: 30mm modules-height
tRCD: 11 (conforms ~13.75ns) Row-to-Column-Delay tRCD
תאורה: not available Lighting
tRP: 11 (conforms ~13.75ns) Row-Precharge Time tRP
סדרה: Series
מהירות שעון: 1600MHz clock